درباره شرکت گرما آفرین

احترما گروه صنعتی گرما آفرین افتخار دارد تا ضمن اشاره اجمالی به سوابق ، ویژگی ها و مزیت های محصولات تولیدی خود مراتب تمایل و آمادگی مدیریت را جهت همکاری با کارفرمایان و مشتریان محترم در زمینه عرضه و اجرای شومینه های تولیدی شرکت اعلام نماید .
گروه صنعتی گرما آفرین نزدیک به یک دهه تجربه در عرصه طراحی ، تولید و اجرای شومینه های چدنی کلاسیک و مدرن فعالیت خود را آغاز و اکنون به پشتوانه جلب رضایت خاطر و اعتماد مشتریان عزیز داخلی و به واسطه تولید و عرضه ی محصولات کیفی و پشتیبانی مطلوب توسط نمایندگان فروش خود در سراسر کشور چشم به بازارهای منطقه ای دارد به  همین منظور با اعتلای ایرانی آباد و کمک به زیباسازی فضاهای خانه و محل کار و غیره این گروه با بهره مندی از نیروهای متخصص و تجربیات فنی و علمی اعضای خود و ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا ذوق و هنر ایرانی ، عزم راسخ و صادقانه خود را معطوف به بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات نموده تا موجبات رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان محترم را فراهم آورد .
از عمده ترین مزایای شومینه های چدنی تولیدی این گروه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
1-    کم حجم
2-    نصب سریع و آسان بدون هرگونه عملایت بنایی
3-    قابلیت نصب ریموت کنترل
4-    کیفیت بالا و استحکام فوق العاده
5-    قیمت مناسب نسبت به نمونه های مشابه خارجی
6-    فروش و نصب در تمام نقاط ایران
7-    قابلیت نصب با قاب چوبی و سنگی
8-    5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش و پشتیبانی توسط شرکت
شایان ذکر است این گروه  مفتخر خواهد بود تا در اسرع وقت با عرضه محصولات و ارائه خدمات خود و همچنین خدمات گسترده پس از فروش همکاری نزدیک و مؤثری با کارفرمایان و مشتریان محترم برقرار نمایند . اصول ارزشی ما مبتنی بر صداقت ، اعتماد و پایبندی به تعهدات ، مشتری مداری و رعایت احترام متقابل می باشد.

                                                                                                                                 با احترام
سعید صحرایی مدیریت گروه صنعتی گرماآفرین


design by selakpardaz.com                                                                     کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت شومینه گرما آفرین میباشد